Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

XIII WYSTAWA KONI ZIMNOKRWISTYCH

Utworzono dnia 19.07.2019
Czcionka:

Za nami XIII już wystaa koni zimnokrwistych.

Po tradycyjnej mszy św. otwierającej wystawę zaproszeni goście udali się na plac wystawy. Orszak prowadziła Mławska Orkiestra Dęta pod kierownictwem kapelmistrza Mirosawa Cieplaka.

Mimo wietrznej i dość chłodnej aury na placu było gorąco a licznie zgromadzona publiczność z entuzjazmem i zainteresowaniem oglądała pokaz . W przerwie między kategoriami klaczy i ogierów  na parkurze konkursowym zobaczyliśmy pokaz woltyżerki  i tresury końskiej w wykonaniu Pani Pauliny Osowskiej.

Tradycyjnie można było spróbować pysznej grochówki ugotowanej przez absolutne mistrzynie w tej dziedzinie czyli Panie Jadwigę i Halinę. Najmłodszych kusiły stoiska z lodami , watą cukrową i popcornem. Zarówno wystawcy jak i publiczność doskonale się bawili.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom, którzy pomogli nam w organizacji :

1. Firma Handlowo Usługowa Krzysztof i Bogdan Mierzejewscy z Janowa

2. Dariusz Piotrkowski PPHU Stacja Paliw Janowiec Kościelny

3. ZETO Software Sp.z o.o w Olsztynie

4. Bank Spółdzielczy w Nidzicy

5. Fricke Maszyny Rolnicze w Kozłowie

6. "Ins-Bud" Nidzica

7. Koło Łowieckie "Warmia" Wielbark

8. Dariusz i Leon Czepło "Leuro" Muszaki

9. Iwona i Piotr Miecznikowscy Agropartner

10. Mazurska Natura- Domy z Drewna Przemysław Gabryś z Rogu

11. Nadleśnicto Nidzica

12. "Eurobrokers" Mława

13. Instalatorstwo i Artykuły Elektryczne Wiktor Wiśniewski Nidzica Sp. z o.o

14. Sklep "Anri" Janowo

15. Zbigniew Jastrzębowski- Stacja Paliw w Komorowie

16. Artur Kotyla Nidzica

17. Związek Gmin Warmińsko- Mazurskich w Olsztynie

18. Zakład Piekarniczy Państwo Górniak w Janowie

19. Przewozy Pasażerskie- Tomasz Szpejna z Nidzicy

20. Masters Polska- pasze dla koni

21. Firma PH Jarosław Cierniewski z Nidzicy

W tegorocznej walce wzięło udział 13 klaczy i 11 ogierów.

Wyniki - klacze:

I miejsce - Sava, wystawca - Waldemar Sekściński, pkt. - 43,5

II miejsce - Lenora, wystawca - Krzysztof Grąbczewski, pkt. - 41

III miejsce - Ormina, wystawca - Roman Szultka, pkt. - 40,5

Wyniki – ogiery:

I miejsce - Massiv, wystawca - Kamil Cichecki, pkt. - 44

II miejsce - Suliwan, wystawca - Czesław Felczak, pkt - 42

III miejsce - Casmir, wystawca - Grzegorz Napiwodzki, pkt. - 41

Czempioni publiczności:

Klacz Lenora, właściciel i wystawca - Krzysztof Grąbczewski z Lisewa, woj. mazowieckie

Ogier Casmir, właściciel i wystawca - Grzegorz Napiwodzki

Galeria Konie

Utworzono dnia 19.07.2019, 09:27

 

 

GODZINY PRACY:

GOK

poniedziałek, środa, piątek - 0800 -1600

wtorek, czwartek - 1000 - 1800

sobota - nieczynne

 

BIBLIOTEKA

poniedziałek - nieczynne

wtorek - czwartek - 1000 - 1800

piątek - 1200 - 2000

sobota - 1000 - 1600

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Kwiecień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 8

W poprzednim tygodniu: 16

W tym miesiącu: 18

W poprzednim miesiącu: 100

Wszystkich: 4110